We will donate 10% from every face mask sold to our medical facilities currently in need of assistance

History

SUKNELĖ PER ŠVENTES? NEBŪKITE NUOBODŽIOS!

SUKNELĖ PER ŠVENTES? NEBŪKITE NUOBODŽIOS!

„Tikiu, kad mes, moterys, esame itin kūrybiškos. Juk nedovanotinas neapdairumas šventėms pirktą drabužį užsivilkti kartą ir palikti jį spintoje metams, dvejiems, o gal ir visai dešimčiai“, – sako mados namų „Bliss by Violeta“ įkūrėja, drabužių dizainerė Violeta Sūdžiuvienė. Artėjant šventėms ji paruošė keletą derinių toms, kurios vertina aksesuarais papuoštą, vis naujomis spalvomis ir akcentais pražystantį drabužį.

Jau ne pirmą sezoną dizainerė V. Sūdžiuvienė kalba apie tvarią madą. Ne tik kalba, bet ir audinius savo drabužiams renka ilgaamžius, kokybiškus. „Man norisi sukurti vertę ir moteriai, kuri drabužius nešios, ir aplinkai, kurioje visi gyvename“, – sako Violeta.

Kalėdos –...


TU - TOBULAS GYVENIMO PRIESKONIS / PRISTATOME AW19-20

TU - TOBULAS GYVENIMO PRIESKONIS / PRISTATOME AW19-20

Laimingas laikmetis, kai pagaliau išskirtinumas aukštinamas ir vertinamas. Laisve galima kvėpuoti pilna krūtine, mėgautis gyvenimu, mylėti save, dar labiau mylėti už unikalumą ir tuo didžiuotis.

 

Prieskoniai ir žmonės, tiek daug bendrumų tarp mūsų. Kiekvienas prieskonis maistui suteikia skonį, kvapą, spalvą. Lygiai taip, kaip mes savo gyvenimui. Gyvename bendruomenėje ir kiekvienas esame tos bendruomenės prieskonis. Nejučiomis tapatiname save su prieskoniais, sakydami kad gyvenimas saldus, žinios rūgščios, apima kartėlis...

Read the article


PRISTATOME SS19 KOLEKCIJA

PRISTATOME SS19 KOLEKCIJA

 Moterys – galingos, laisvos būti savimi. Šių metų kolekcija įkvėpta feminizmo, palaikant moterų judėjimus. Aš, esu moteris, tuo didžiuojuosi ir negaliu likti abejinga tam, kas vyksta pasaulyje, - sako dizainerė Violeta. Abejingumas – blogiausia ką galime jausti. Drąsa kalbėti, drąsa kurti, tai skatina atrasti naujus dalykus, išlaisvinančius iš stereotipų ir leidžiančius atrasti tikrąjį moteriškumą.

 METAS IŠSILAISVINTI IŠ GYVENIMO BEPROTYBĖS

Ne tik mes kuriame savo įvaizdį, rūbai padeda mums pasakyti šį tą apie save. Kolekcija skirta savimi pasitikinčioms, veiklioms ir laisvoms būti savimi moterims. Rūbai prisitaiko prie...


SUSIPAŽINKITE SU DIZAINERE VIOLETA

SUSIPAŽINKITE SU DIZAINERE VIOLETA

Aš jaučiuosi laiminga moteris. Didžiausia dovana savo gyvenime laikau tai, kad man pavyko rasti gyvenimo įkvėpimą - hobį - rūbų dizainą. Jaučiu, kad mėgaujuosi gyvenimu, nes jame nėra neatsakyto klausimo, kuo noriu būti. Ir šiuo atveju jaučiuosi apdovanota, nes daugeliui žmonių taip ir nepavyksta rasti to vienintelio kelio, jie ieško. Nors tenka pripažinti, kad ieškantys žmonės mane žavi, jie daug išbando, patiria, suklysta, stojasi, kuria ir galiausiai randa.

Savo gyvenimo keliu dalinuosi su savo vyru - partneriu ir geriausiu draugu. Drauge mes spalviname vienas kito gyvenimą, vienas kitą papildom ir džiaugiamės, kad esame iš tų porų, kurios nemoka ginčytis, bet...


SUSIPAŽINKITE SU EGLE

SUSIPAŽINKITE SU EGLE

 

Bliss By Violeta kolekcijos įkvėptos moterų. Jos yra spalvingos, unikalios ir žavios savo skirtumais. Vieno rūbo išsirinkimas gali virsti ilgalaike ir gražia draugyste, nes mūsų įmonėje visi yra ištroškę šilto ir jaukaus bendravimo. Su savo klientėmis susipažįstame ir kuriame nuoširdžiu bendravimu grįstus santykius. Šiandien mes norime Jus supažindinti su dar viena savo kliente - drauge. Ji išskirtinė asmenybė ir gali įkvėpti ne tik mus, bet ir tave, miela Bliss By Violeta tinklaraščio skaitytoja.

Eglė, 32 metų moteris, mama, žmona, draugė. Nors yra teisės magistrė, šiuo metu ieško savęs, nusprendėpersikvalifikuoti, vėl pradėjo...