Free shipping in Lithuania & free returns

No stress - Joga || Read more >>>>

NO STRESS. Taip džiaugiuosi, kai prisėdu jums parašyti savo mintis apie grožį, gerą savijautą, namų jaukumą. Aš turiu savų autoritetų, bet žinau, kad esu autoritetas ir kai kurioms iš jūsų. Ne, nesupraskite neteisingai, nesipuikuoju, tik ne kartą teko sulaukti klausimų, kaip man pavyksta, todėl jaučiu pareigą dalintis. 

JOGA. Šį kartą mintys apie ją. Nelaikau savęs žinove, tiesiog praktikuoju jogą, ja domiuosi ir mėgaujuosi jos teikiama nauda. Aš jaučiu, kad joga stiprina mane, padeda atsipalaiduoti, mažina stresą, bei prisideda prie kokybiško miego. Nesakau, kad joga yra vaistas, tikiu, kad ir ne kiekvienai ji tinka, tačiau tikiu, kad tai papildoma terapija mano kūnui ir sielai.

Yra prirašyta daugybę straipsnių apie jogos naudą, tačiau vienas svarbiausių, mano manymu - streso mažinimas. Garantuoju, esate girdėjusios, kad visos ligos prasideda nuo streso. Tai reiškia, jei sumažiname įtampą, mažiname ir ligų riziką. Šiame lekiančiame pasaulyje reikia sustoti, įkvėpti ir iškvėpti, pabūti su savimi, savo kūnu ir šviesiomis mintimis. Myliu jogą ir už tai, kad jai nereikia specialaus pasiruošimo, rūbų, įrangos. Pratimus galima atlikti tiek grupėje, tiek namie, tiek darbe.

 

Nuotraukos - Šaulė Gym sporto klubas

New Customer

Register Account

By creating an account you will be able to shop faster, be up to date on an order's status, and keep track of the orders you have previously made.

Continue

Returning Customer