Free shipping in Lithuania & free returns

New Collection AW 2018/19

Įžvelgti, įvertinti,sukurti

 

 

Nauja Bliss By Violeta kolekcija skirta moderniai moteriai su aukšta vertybių skale, moteriai gebančiai pamatyti tai, ko kiti nepastebi, gebančiai įvertinti atradimus ir kurti naujus dalykus.

Tai - ne techniškai sukurti modeliai, o išgyventų atradimų ir patirčių atspindys.

 

Bliss By Violeta prekės ženklo gerbėjos žino, kad dizainerės Violetos kolekcijos neatsiranda iš niekur. Kiekviena kolekcija turi prasmę, yra išbaigta iki mažiausios smulkmenos bei turi svarbios simbolikos. Šių metų rudens kolekcija - įkvėpta Florencijos. Tai charakteringas Italijos miestas, neoficialiai vadinamas mados sostine, nustelbiamas Milano, tačiau Florencija turi kuo didžiuotis. Lankantis šiame Italijos mieste tampi meno vertintoju, žinoma, ne visiems lengva įžvelgti architektūrinius šedevrus, kai aplink gausybė dviratininkų, turistų, gatvės muzikantų, bet, kai tave supa tokia didinga praeities dvasia, neįmanoma būti visiškai aklam.

 

UNESCO duomenimis Florencijoje sukaupta trečdalis pasaulio meno gėrybių. Būtent menas bei architektūra ir įkvėpė dizainerę. Pasak jos, Florencijos aplinka apgaubia ramybės jausmu, tas jausmas ir padiktavo, kad kolekcija turi atspindėti ramybės ir saugumo pojūčius. Besimėgaudama Florencijos meno ir architektūros lobynais dizainerė įžvelgė, įvertino ir sukūrė šią kolekciją. Taigi tai - ne techniškai sukurti modeliai, o išgyventų atradimų ir patirčių atspindys.

 

 

Sukurta moterims nemėgstančioms varžančių rūbų ir vertinančioms laisvę.

 

Šioje kolekcijoje mažiau įprastų formų, kurios nusistovėjusia nuomone pabrėždavo moteriškumą. Nauji siluetai ir formos, išskirtinės detalės, netradicinės linijos pabrėžia moteriškumą ir nevulgarų seksualumą.

Kolekcijos išskirtinumas: jaukūs pasteliniai ir languoti audiniai, daugiasluoksniškumas, įvairaus ilgio, varpelio formos rankovės, "oversize" tipo siluetai, sportinio stiliaus detalės, didelio dydžio švarkai, primenantys vyriškus švarkus derinami su mažomis suknelėmis.

 

 

Bliss By Violeta moteris tampa išsilaisvinusi, atradusi save. Ramybė, kaip pagrindinis akcentas, apibūdinantis šios kolekcijos moterį, nes ji yra harmonijoje su aplinkiniu pasauliu, jį pažįsta save, vertina meną, atranda ir kuria. Sukurta moterims nemėgstančioms varžančių rūbų ir vertinančioms laisvę.

Gražu tai kas susiję su juslėmis

 

 

Violeta yra ne tik talentinga dizainerė, ji pasižymi unikaliu jautrumu ir empatija, kiekvienoje kolekcijoje, išgryninama tai, kas svarbiausa čia ir dabar. Gamtos tausojimas ir puoselėjimas - viena svarbiausių "bliss by Violeta" prekės ženklo vertybių. 

Šia kolekcija norima pabrėžti ekologiškumą, meilę gamtai, kuri kuria meilę sau pačiai. Meilė moteriai išreiškiama per audinį. Vis daugiau susiduriama su alerginėmis odos reakcijomis, Bliss By Violeta tausodama gamtą ir moterų sveikatą rūbams naudoja natūralius audinius. Rūbai pasiūti iš ekologiškų audinių užtikrina ne tik malonų dėvėjimo jausmą, bet ir yra draugiški gamtai. Jokių pigių audinių su sunkiaisiais metalais, pavojingais dažais ar chloro junginiais.

 

Grožis slypi paprastuose sprendimuose.

Faktas vainikuojantis kolekciją: gražu – tai, kas susiję su juslėmis. Medžiagos tokios kurias norisi paliesti. Apsirengus rūbą jaučiamas nevaržantis patogumas. Grožis slypi paprastuose sprendimuose, kurie maloniai veikia jusles. Tai paskutiniai ir vieni svarbiausių argumentų įrodantys, kad kolekcija visapusiškai išbaigta, atskleistos visos paslaptys. Elegantiška ir unikali kolekcija drąsiai moteriai - ieškotojai ir atradėjai.

 

New Customer

Register Account

By creating an account you will be able to shop faster, be up to date on an order's status, and keep track of the orders you have previously made.

Continue

Returning Customer